D.D. Kristal

D.D. Kristal

Hakkımızda

D.D. Kristal ismiyle Kayseri ve çevre illerinde markalaşan firmamız faaliyetine 1985 yılında düz cam üzerine dekor işleriye başlamıştır.

Paşabahçe bayisi olarak zaman içinde dekor işi ile birlikte gelişerek sektörde ön saflarda yer alan ve züccaciye ürünleri içinde vazgeçilmez mar ve firmaların bayilikleri ile ürün çeşitliliğini artırmış ve bugün porselen, çelik, plastik ve ithal ürün olmak üzere 8000 den fazla çetidiyle sektörde toptancılığa farklı bir yön vermiştir.

Paşabahçe bayiliği yanında Kütahya, Cem, Gülsan çelik, Arnica, Premier, Titiz plastik, Akay plastik, Gondol plastik gibi sektördeki bir çok firma bayiliği ile hizmet vermektedir.

Pahaşabahçe bayiliği gereği Kayseri, Yozgat, Nevşehir, Niğde illerinde tüm müşterilerine ürün tedarik etmekte ve bunun için ihtiyaç duyulan ürünleri teknolojininde en son imkanlarını kullanarak tanıtım ve sevk faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Hedefinde her zaman daha fazla ürün çeşidi bulunan firmamız, depo kapasitesini genişleterek, hızlı teslimat ilkesiyle büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Yakın zamanda mevcut yerimizin yakınında yaklaşık 12000 metrekare alan içinde hizmet vermeye başlayacağız.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyon

Check.png

Misyonumuz

Doğru kalite ve fiyat oranıyla müşteri memnuniyetini üst seviyede sağlamak.

Vizyon

Check.png

Vizyonumuz

Vazgeçilmez markaların ürünleri ve firmamıza ait cam dekor ürünleri ile sektöre yön vermek.